Golijada u Dražicama: Započelo nogometno prvenstvo…

Rječina - Matulji 2:4 (Forgić 48, Štanfel 66/Šneler 7, 53, Sirić 40, 61)

Na otvaranju sezone nogometaši Rječine doživjeli su poraz. U prvoj domaćoj utakmici gledatelji su vidjeli čak šest golova. Unatoč porazu, puna podrška našim dečkima. Glave gore jer veselimo se idućim utakmicama.

Golijada u Dražicama: Započelo nogometno prvenstvo...

Uvijek doba popunjenost na tribinama / Fotogalerija: NK Rječina

Nažalost, naši momci nisu uspjeli ostvariti pobjedu na domaćem terenu, prilikom otvaranja nove nogometne sezone. Seniori Rječine pružili su dobar otpor ali je ekipa Matulja odnijela bodove iz Dražica.

Duel na terenu / Fotogalerija: NK Rječina

Naime, prvi je mrežu zatresao Šneler iz Matulja u sedmoj minuti igre. Pri kraju prvog poluvremena poentirao je Sirić i stvorio ogromnu prednost od 2:0 za goste. Forgić iz Rječine je početkom drugog poluvremena zatresao mrežu za 2:1, međutim gosti su povećali prednost 13 minuta kasnije. Štanfel je posljednji zabio u 66 minuti igre današnjoj golijadi koja je završena konačnim rezultatom Rječina – Matulji 2:4.

Rječina – Matulji 2:4 (Forgić 48, Štanfel 66/Šneler 7, 53, Sirić 40, 61)

Rasprava sa sucem… / Fotogalerija: NK Rječina

Vratar Forgić u akciji… / Fotogalerija: NK Rječina

Podrška s klupe… / Fotogalerija: NK Rječina

Seniori Rječine pružili su dobar otpor ali je ekipa Matulja odnijela bodove iz Dražica. / Fotogalerija: NK Rječina