NK Rječina prikupila 8.500 kn za liječenje našeg sumještanina Maura Baraka

Rječina i OŠK Omišalj igrali su, proteklu nedjelju, utakmicu humanitarnog karaktera, u sklopu 3. kola Prve županijske lige. Ispunjene tribine dale su podršku našim dečkima ali i obitelji maloga Maura Baraka. Prihod od prodaje ulaznica otišao je tako za kvalitetno liječenje mladića. Humanitarnoj akciji odazvao se OŠK Omišalj, a predsjednik Nikola Turčić uručio je ček od 1500 kuna. Uprava našeg klupa prikupila je dodatno 7.000 od prodaje ulaznica, odnosno donacija. Hvalevrijedna je to gesta najbrojnijeg jelenjskog kolektiva.

Turčić i Forgić prije početka utakmice…

Što se rezultata i igre tiče ona je bila u drugom planu. Naša seniorska ekipa poražena je na domaćem terenu. Na poluvremenu je rezultat bio 0:0. Na početku drugog dijela NK Rječina primila je gol i sve je kenulo naopako.

– OŠK je kvalitetniji od nas i nemamo nikakve zamjerke njihovoj pobjedi. Mi moramo konačno krenuti skupljati bodove, nema panike, ali vrijeme je, rekao je trener Rječine Kristijan Rudar.

Vratar Balent nemoćan u naletu gostujuće ekipe…

Prvi gol je tako pao je u 50 minuti igre. Za 2:0 povisio je Sharbini i nagovijestio pobjedu gostiju u Dražicama u 70. minuti igre. Samo tri minute kasnije pao je i treći pogodak u mrežu vratara Balenta. Naši momci su u 80 minuti nakon prekršaja unutar 11 metara zabili gol. Siguran je bio Kaurin, međutim samo nekoliko minuta nakon toga Sharbini je opet tukao za 1:4. Odličnu partiju kod naših odigrao je Dino Forgić koji je pri kraju utakmice zabio gol iz slobodnog udarca. Vratar je zaista bio nemoćan, međutim utakmica je odmakla kraju i konačni rezultat iznosio je 2:4 za gostujuću momčad.

Zamalo pogodak. Vratnica spašava gostujuću ekipu.

RJEČINA – OŠK OMIŠALJ 2:4
Stadion NK Rječina. Gledatelja: 150
Sudac: Bojan Blaškić (Rijeka)
Strijelci: 0:1 Conjar (50), 0:2 Sharbini (70), 0:3 Conjar (73), 1:3 Kaurin (80-11 m), 1:4 Sharbini (85), 2:4 D. Forgić (86)
Žuti kartoni: D. Forgić, Božičević (Rječina), Avdić, Dajdžić (OŠK Omišalj)

RJEČINA: Balent, Broznić, Pilčić, Kaurin, D. Forgić, Mikulić (73 Čubelić), Mrvčić (60 Marinović), Turk, Bura, Božičević (65 Zubak), Štanfel (10 Zakarija)

OŠK OMIŠALJ: Avdić, Sudan, Vidović, Sharbini, Dajdžić, Toić, Dadić (75 A. Valić), Conjar, D. Valić (75 Žuvić), Mihalović, Bajramović (67 Kraljić)